İngilizce Özel Dersler

Özel olarak, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış tamamen kişiselleştirilmiş bir hizmet alın.

Online Seviye Tespit Sınavı

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Özel Ders

GENEL İNGİLİZCE:

Eurocentres profesyonel kadrosu ile öğrencilere ihtiyaçlarına özel hazırlanan eğitim programları sunar. Yabancı ya da Türk eğitmenler eşliğinde bire bir İngilizce özel ders verilir.

İngilizce özel ders hizmetimizde öncelikle öğrencinin ihtiyacı ve bu ihtiyaca karşın mevcut durumu analiz edilir. Sağlıklı verilerle hareket etmek için öğrenci ücretsiz İngilizce deneme sınavına sokulur. Öğrencinin ihtiyacı ve talebine göre yabancı yada Türk öğretmenlerden İngilizce özel ders ya da Türk öğretmenden İngilizce özel ders için plan yapılır.

 •  Size tahsis ettiğimiz yabancı dil eğitim danışmanıyla hedefinize yönelik çalışma imkanı   
 •  Kişiye özel program
 •  İhtiyaca göre belli bir beceride (Konuşma, yazma, dinleme veya okuma) odaklanm
 •  Ders dışı öğrenci takibi


IELTS

IELTS (International English Language Testing System) Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sistemi) İngilizce dil seviyesi belirleme için uluslararası alanda geçerliliğe sahip bir sınav sistemidir. Kişilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini titizlikle ölçer.

Eurocentres (Türkiye) uzman kadrosu olarak İhtiyacınız olan puana ulaşmanız için yanınızdayız. İşinizi şansa bırakmayın ve ekibimizden yardım isteyin.

Eurocentres IELTS Akademik kursumuzun amacı sınavda uygulanan yöntemler hakkında ayrıntılı bilgi vermek, öğrencinin zamanını doğru kullanması ve soruları pratik bir şekilde çözebilmesi için önemli ipuçlarını göstermek ve sınavda uygulanan dört bölüm için de test çözüm pratiği yapmaktır.

Eurocentres dil uzmanlarıyla eğitim almak istediğiniz takdirde öğrenciler yaklaşık 2 saat 45 dakika sürecek olan IELTS deneme sınavına alınırlar. Böylece hem duru mları değerlendirilir, hem de hedeflerindeki IELTS puanına ulaşmak için kaç derse ihtiyaç duydukları belirlenir.

Kurs konuları ;

 •  Dinleme alıştırmaları ve teknikleri
 •  Okuma ve anlama teknikleri
 •  Konuşma – konularına göre nasıl bir dil ile konuşulmalı, gerekli teknikler nelerdir?
 •  Yazma bölümünde nasıl bir dil ve hangi kalıplar kullanılır? Akademik ve genel IELTS için bilinmesi gereken yazma teknikleri nelerdir?
 •  IELTS Hazırlık programının Seviyesi; En az B2 ( Upper Intermediate)  olmak gerekmektedir.

TOEFL

Eurocentres Türkiye’de TOEFL dersleri öğrencileri dünya çapında 10.000’i aşkın üniversite ve kurum tarafından tanınan, ETS tarafından akredite edilmiş TOEFL sınavına hazırlar.

Bu sınav çoğunlukla iş veya okuma amaçlı yapılan vize başvurularında, burs başvurularında ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelere yapılan başvurularda koşul olarak karşımıza çıkar.

Sınav İngilizce konuşulan bir akademik ortamda nasıl performans göstereceğinizi ölçer. Üniversiteler tarafından belirlenen seviyedeki akademik görevleri yerine getirebilmeniz için gereken dört ana dil alanında (okuma, dinleme, konuşma ve yazma) ne kadar iyi olduğunuz ölçülmektedir.

Eurocentres Türkiye’de uygulanan TOEFL Sınav Programı’nda iletişim becerilerini geliştiren etkinlikler esnasında gramatik doğruluk ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca güncel konulu materyallerle, öğrencilerin akademik görevleri en iyi şekilde yerine getirmesi hedeflenmektedir.

Bu program yüksek bir seviyede İngilizce konuşulması ve yazılması için gereken sözcük bilgisini vererek dil üretimini ve okuduğunu anlamayı da geliştirmeyi hedefler.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi, Eurocentres Türkiye tarafından dil öğrenimlerini derinleştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Hali hazırda İngilizce’ye profesyonel bir çevrede ihtiyaç duyuyorsanız veya uluslararası bir iş ortamına girmeyi düşünüyorsanız, İş İngilizcesi 21. Yüzyıl iş ortamındaki ihtiyaçlarınızı gidermek için biçilmiş kaftandır.

Öğretmeniniz özelleştirilmiş ders materyalleri kullanarak sadece İngilizce seviyenizi geliştirmez ayrıca sözcük bilginizi, dil becerilerinizi ve modern iş yeriyle ilgili bilgilerinizi geliştirir.

İş İngilizcesi sınıflarında öğrencilerin dil becerileri iş dünyasına özel konu ve sözcük bilgisiyle geliştirilir. Örneğin sınıf içinde müzakere, sunum ve online veya telefonda canlı iletişim dersleri yapılır.

Böylece katılımcıların hali hazırda sahip oldukları bilgiler pratiğe dökülür ve aynı zamanda iş yerinde kendilerine gereken yeni sözcükler ve yapılar öğrenirler.?

SAT

SAT Sınavı başta Amerika olmak üzere birçok ülkede yüksekokul ve üniversitelere girişte kullanılan bir sınavdır. Sınava hem yabancı hem de Amerikalı öğrenciler girebilir.

“The College Board”ın düzenlediği SAT (Scholastic Aptitude Test) Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda yedi defa düzenlenmektedir.

Her sınav 2 ayda bir uygulanmaktadır. Sınav eleştirel okuma, makale yazma, matematik ve geometri sorularından oluşmaktadır. SAT sınavında önemli olan sadece bilgiyi kullanmak değil aynı zamanda yorum yeteneğini de uygulamaktır. SAT Sınavı akademik öğrenim için gerekli olan düşünme becerilerini ölçer ve öğrencinin üniversite öğrenimine hazır olup olmadığına karar verir.


SAT 1 (Reasoning Test) ve SAT 2 (Subject Test) sınavın iki ana bölümüdür. SAT 1 “Reasoning Test” 3 saat 45 dakika sürer ve sayısal ve sözel bölümlerden oluşur. SAT 2 “Subject Test” ise 1 saatlik bir testtir ve öğrencinin özel olarak belirli bir konu hakkındaki bilgisini ölçer.

TOEIC

TOEIC sadece dil seviyenizi göstermez ayrıca birçok konuda ve ortamda becerilerinizi ortaya koymanızı da sağlar. 160’tan fazla ülkede tanınan TOEIC sınavı dört temel dil becerisindeki yeterliliğinizi ölçmekle kalmaz ayrıca iletişim becerilerinizin doğru bir ölçümünü de yapar.

Eurocentres Türkiye’de TOEIC dersi alanlar Genel İngilizce pratiğinin yanında sınav koçluğu ve öğretmenlerimizin rehberliği eşliğinde yapılan sınav pratiğini de içerir.

Bu şekilde hem sınava hazırlanmış olur hem de İngilizce seviyenizi yükseltmiş olursunuz.

Derslerimiz Genel İngilizce, sınav rehberliği, 21. Yüzyıl iletişim becerileri ve İş İngilizcesi’nin bir bileşkesinden oluşur.

Broşür indirin
Herhangi bir Eurocentres okulunda mevcut olanlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için broşürümüzü şimdi indirin.

Accredited by

 • british
 • english
 • english
 • english
 • english
 • english
 • english
 • english
 • english
 • english