TOEFL Hazırlık Eğitimi TOEFL Sınavına Hazırlıkta Öncü Kurum Eurocenter

Dünya Standartlarında Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

TOEFL, Sınav İngilizcesi Hazırlık Kursları

TOEFL

Eurocentres Türkiye’de TOEFL dersleri öğrencileri dünya çapında 10.000’i aşkın üniversite ve kurum tarafından tanınan, ETS tarafından akredite edilmiş TOEFL sınavına hazırlar.

Bu sınav çoğunlukla iş veya okuma amaçlı yapılan vize başvurularında, burs başvurularında ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelere yapılan başvurularda koşul olarak karşımıza çıkar.

Sınav İngilizce konuşulan bir akademik ortamda nasıl performans göstereceğinizi ölçer. Üniversiteler tarafından belirlenen seviyedeki akademik görevleri yerine getirebilmeniz için gereken dört ana dil alanında (okuma, dinleme, konuşma ve yazma) ne kadar iyi olduğunuz ölçülmektedir.

Eurocentres Türkiye’de uygulanan TOEFL Sınav Programı’nda iletişim becerilerini geliştiren etkinlikler esnasında gramatik doğruluk ve akıcı konuşmanın geliştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca güncel konulu materyallerle, öğrencilerin akademik görevleri en iyi şekilde yerine getirmesi hedeflenmektedir.

Bu program yüksek bir seviyede İngilizce konuşulması ve yazılması için gereken sözcük bilgisini vererek dil üretimini ve okuduğunu anlamayı da geliştirmeyi hedefler.